internetovy katalog

K čemu slouží internetový katalog

Internetové katalogy slouží k přidání webové stránky do seznamu jiné stránky. Takovéto katalogy mají několik kategorii o různých tématech. Průměrný katalog má spousty zaregistrovaných stránek.

Registrace takovéto stránky zabere jen několik minut a pokud registrujete svou stránku do několika set internetových katalogů tak zkušený registrátor zvládne zaregistrovat jednu stránku do jedného katalogu za cca jednu minutu.

Registrace do katalogů má pro SEO v dnešní době malou váhu. Hlavním učelem registrace je získat zpětné odkazy. Internetové katalogy dnes už nejsou tak v oblibě, ale i tak jich je na internetu velká spousta.

Seznam katalogů si můžete snadno najít ve vyhledávačích při zadání fráze: “ seznam internetových katalogů „

Jak jednoduše registrovat do katalogů?

Jednoduchý způsob jak registrovat vaši stránku do desítek (stovek) katalogů, aniž by jste museli pracně vyplňovat každý řádek v registraci je automatická registrace do katalogů.

Tento způsob nebývá ždy 100%, ne vždy se podaří registrovat do všech katalogů. Také problém s automatickou registrací do katalogů bývá kvůli aktuálním seznamům katalogů. Pokud použijete program, plugin, aplikaci nebo něco pro registraci do katalogů a tento program bude starý 5 let, tak počítejte s tým že registrace už nebudou dokončeny u všech registrací.

Mnohé katalogy se také chrání opisováním kódů z obrázků, ručním vybíráním témat atd….

Další metodou jsou poloautomatické registrace do katalogů. Tato metoda spočívá v tom že se vám pomocí seznamu zobrazí každý katalog na stránce s registrací a s předvyplněným formulářem. Tam už jen doplníte CAPTCHA (opisováním kódů z obrázků) a vyberete téma vaší stránky.

Poslední možností je si zaplatit za ruční registraci do katalogů, ale to mnohým už nebude asi vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *