Vlastní webové stránky

Máte vlastní webové stránky? Poradíme, jak na nich můžete vydělat

Mít vlastní webovou stránku je dnes velmi výhodné. Pokud je totiž stránka vyhledávaná, navštěvovaná, texty na ní jsou hojně čtené, může na webu jeho poskytoval pořádně vydělat. Samozřejmě za dobře fungujícím článkem stojí hromada práce, ovšem posléze se to rozhodně vyplatí. Pokud jste také majitelem webové stránky a pyšníte se poměrně vysokou návštěvností, přinášíme vám několik tipů, jak můžete na svých vlastních webových stránkách vydělat. Nikdy nebylo vydělávání peněz jednodušší!

• PLACLA.CZ

Znáte web placla.cz? Jedná se o webovou stránku, na které se schází provozovatelé webů s nabídkou publikování PR textů a také zájemci o publikování svých reklamních textů. Pro vás jakožto majitele webu je zásadní přihlášení se do systému a nabídnutí ceny za publikování textu. Cena by měla být adekvátní k vašemu webu, berte proto v potaz návštěvnost, originalitu a další podobné faktory.

Hned po zaregistrování dostanete hromadu nabídek, aktuálně je v systému více jak tři sta poptávek webů, na nichž mohou lidé své články publikovat. Buďte poskytovatelem, který jim publikaci umožní za skvělou provizi, která se postupně může navyšovat.

• Najděte si vlastní firmy, kterým budete psát reklamní texty

Samozřejmě existuje způsob, že si můžete najít své vlastní firmy, kterým budete psát reklamní texty a které následovně budete publikovat na svém webu. Je to sice pracnější, ale rozhodně se to vyplatí. Ceny se totiž mohou pohybovat v mnohem větším cenovém rozpětí, nejen v řádech stokorun, ale rovnou tisícikorun.

• Google AdSense

Vydělávat na svém webu je také možné pomocí Google AdSense, což je služba, která zprostředkuje reklamu adekvátní k vašemu webu. A v případě prokliknutí vás čeká provize vyplácená společnosti Google. Je to velmi snadná cesta, jak udělat z webu web vydělávající, ovšem provize nejsou závratně vysoké.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.