Elementor PRO. Využívat nebo raději hledat jinou šablonu webové stránky?

Elementor PRO. Využívat nebo raději hledat jinou šablonu webové stránky?

I když se očekávalo, že digitalizace si brzy podmaní svět, nikdo netušil, že k tomuto kroku dojde tak brzy. S příchodem koronaviru se prakticky každý, kdo mohl, přesunul do online prostředí a nabízí ostatním své služby. Pokud také patříte k lidem, kteří se rozhodli vstoupit do prostředí online světa, pak si jistě pokládáte otázku, jak vytvořit webové stránky. Jestliže nemáte peněz na rozdávání a chcete založit své vlastní webové stránky, využít můžete řadu šablon, jež jsou k dispozici. Jednou z nich je Elementor PRO, což je plugin pro redakční systém WordPress, který člověku velmi usnadní tvorbu webu. Je plný zajímavých šablon, z nichž si stačí jenom vybrat.  

Pokud mluvíme o pluginu Elementor PRO, mluvíme už o placené verzi tohoto pluginu. Pokud to s webovými stránkami však myslíte vážně, o placené verzi byste měli uvažovat. Nabízí vám totiž více možností, které vám verze zdarma neumožňuje.  

Větší výběr widgetů 

Tím prvním benefitem je větší nabídka widgetů. Mluvíme o prcích, které můžete umístit na svou webovou stránku. Mezi nejužitečnější patří například přehled článků nebo stránek podle zadaných kritérií, dále pak možnost propojit je s řadou nástrojů pro e-mailový marketing nebo takzvaný odpočet, díky kterému můžeš nastavit konkrétní akci.  

Šablony lze různě upravovat 

Co free verze bohužel neumožňuje, tak libovolné úpravy šablon. Nelze si tak pohrávat se složením a poskládáním šablony, ovšem ve verzi PRO to lze. Pokud se vám některá z nabízených šablon zalíbila, ale nelíbí se vám její uspořádání či to, na jaké straně leží text, stačí si to pár kliknutími pozměnit.  

Originální pop-upy 

Co také oceníte, tak originální pop-upy. Mluvíme o vyskakovacích okýncích, které jsou sice otravné, ale které stále ještě po letech fungují. V nabídce je několik předpřipravených šablon, které si můžete jenom vyladit podle svého gusta nebo podle barev vašeho brandu. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.