Jaké pluginy do Wordpress vyžijeme nejvíce

Jaké pluginy do WordPress vyžijeme nejvíce?

Zakládáte si svůj vlastní web? Pak s největší pravděpodobností zvolíte redakční systém WordPress, který je v současné době asi nejvyužívanější, a to proto, že se ovládá nejsnadněji. Navíc je dostupný zdarma a počet jeho funkcí nezná mezí. Do každého redakčního systému WordPress si můžete nainstalovat několik pluginů, které vám dodají potřebné informace, které o webu chcete mít. Také vám pomůžou vytvářet kvalitnější obsah, který vyhledávače milují. Jenže nabídka pluginů je skutečně široká a velká, tudíž pro jaký plugin se rozhodnout?

Jak jsme zmínili, WordPress je tím nejznámějším a také nejpoužívanějším redakčním systémem vůbec. Zacházení s ním je naprosto jednoduché, i web s redakčním systémem WordPress může být úspěšný, pokud si nainstalujete pluginy, které vám s tím pomohou. A že to není žádná věda! Přinášíme seznam nejlepších pluginů, které jednoznačně ve zmiňovaném redakčním systému využijete.

• SEO by Yoast

Aby byl obsah přesně takový, jaký ho chtějí mít vyhledávače, ideální by bylo, kdybyste si nainstalovali plugin zvaný SEO by Yoast. Jedná se o plugin, který je nástrojem pro správu SEO. Můžete napsat meta descriptions, ukáže se vám, jestli je titulek článku dostatečně dlouhý a není moc krátký, stejně tak se dozvíte, jestli jste použili vhodné klíčové slovo. Plugin SEO by Yoast však umí mnohem víc!

• WooCommerce

Pokud toužíte vytvořit z webové stránky plnohodnotný e-shop, není nic lepšího, než WooCommerce. Jedná se o platformu pro přehledný, plnohodnotný a kvalitní e-shop, v níž se člověk velice snadno zorientuje. Platforma nabízí mnoho zajímavých funkcí, umí skutečně všechno, co umět má a co očekáváte.

• Google AnalyticsDashboardfor WP

Jestliže váš zajímá to, kolik lidí na vaši stránku chodí nebo jaký je aktuální vývoj stránky, s tím vám poradí Google AnalyticsDashboardfor WP, který propojí WordPress s analytikou Googlu. Je to velmi chytrý nástroj, který přehledně monitorizuje vývoj webu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.