Pět webových stránek

Pět webových stránek, díky nimž lze rychle zbohatnout

Pod slovním spojením “vyhledávání na internetu” si člověk představí ledaco. Většina si však vybaví vydělávání pomocí webových stránek. Nejčastěji si lidé zakládají webové stránky právě kvůli výdělkům, kvůli umístěné reklamě, která jim následně vydělá poměrně velké peníze. Ovšem na internetu se dá vydělávat i jinak. Pokud se vašemu webu zrovna nedaří nebo pokud čekáte na příval návštěvníků, v mezičase využijte těchto pět webů, které mohou přispět do podnikatelského rozpočtu. Navíc vás mohou mnohému naučit, co vám pomůže v internetovém/webovém byznysu.

Samozřejmě stránek, pomocí nichž lze přijít k velkým penězům, je mnoho. Rozhodli jsme se vypsat konkrétně pět webových stránek, díky nimž si přivyděláte do svého rozpočtu.

1) Spare5

Díky mobilní aplikaci (nebo případně přes počítač) Spare5 si můžete nejen slušně přivydělat, ale také se něčemu přiučíte. Stačí, když se registrujete a budete plnit rychlé úlohy, které vám budou zadány. Úlohy zadávají obrovské společnosti, které využívají tuto platformu pro úkoly, které jsou snadné a kterými jenom ztrácí čas. Například společnosti, jako je společnost Microsoft, GoPro nebo Pinterest, hledají někoho, kdo doplní či přiřadí klíčová slova, kdo okomentuje obrázky nebo třeba přiřadí obsah k zvukovým souborům.

2) Textbroker

Pokud jste copywriter a v České republice jsi doposud nenašel svého odběratele, zaregistruj se v Textbrokeru. Zájemci o texty pochází z celého světa. Hledají někoho, kdo napíše reklamní text nebo text do magazínu nebo jen popisky pro e-shop.

3) 123RF

Pokud je vaším koníčkem fotografování a máte ve skříni fotky, které byste chtěli ukázat světu, nahrajte je do 123RF. A když budou fotky staženy, dostanete zaplacené.

4) Remote OK

Jedná se o míst, kde se nabízí práce na dálku. Pokud tedy patříte k lidem, kteří chtějí pracovat z domova, ale v Česku jste nenašli svého zaměstnavatele, je načase se obrátit na Remote OK.

5) Fiverr

Jedná se o poměrně známý web na mikropráci. Za své mikroslužby můžete také dostat zaplaceno.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.