Používáte redakční systém WordPress? Známe bezplatné a užitečné pluginy

Používáte redakční systém WordPress? Známe bezplatné a užitečné pluginy

Pokud máte vlastní webovou stránku, pravděpodobně využíváte také redakční systém WordPress. Jedná se totiž o vůbec nejznámější redakční systém, který se využívá zejména v online magazínech. Aby byly texty snadno dohledatelné, vyplatí se nainstalovat si do redakčního systému pluginy. Nemusíte však instalovat ty, které jsou za poplatek. Známe nejlepší a velmi užitečné pluginy, které nestojí ani korunu.  

Jak jsme zmínili, pluginy jsou pro webovou stránku podstatné a důležité. Jejich cílem je zajistit lepší funkčnost webové stránky. Samozřejmě pro každý redakční systém existují krapet jiné pluginy, my se však zaměřme na pluginy ve WordPressu, které jsou užitečné a, jak jsme zmínili, také bezplatné.  

Yoast SEO 

Každá webová stránka by měla být aktualizovaná pro vyhledávače. Důvodem toho je fakt, že jen díky pravidelné aktualizaci bude webová stránka snadno dohledatelná a články budou čtené. Abyste věděli, jak na tom jsou jednotlivé texty na webu po stránce SEO, vyplatí se stáhnout si bezplatný plugin Yoast SEO, který SEO vašeho webu podpoří. Plugin obsahuje celou řadu zajímavých vychytávek, také se snadno budete moct připojit na Google Search Console.  

WPS Hide Login 

Pokud se chcete vyhnout tomu, aby se na váš web dostali nevítaní hosté, vyplatí se mít nainstalovaný plugin WPS Hide Login. Jedná se o plugin, jenž je synonymem bezpečného přihlašování.  

Akismet 

Chcete se vyvarovat spamům? V tom případě byste si měli nainstalovat plugin Akismet, který je opět zdarma a který spamům bude předcházet. Jedná se jinými slovy o antispamový plugin, který aktivně a efektivně kontroluje přidané komentáře a zároveň je filtruje, pokud se jedná o spamy. Samozřejmě díky obsažené historii můžete zpětně komentáře kontrolovat. 

Duplicate Post 

Pakliže si chcete zjednodušit vytváření stránek, použijte plugin Duplicate Post, který dokáže duplikovat a také klonovat jednotlivé příspěvky.  

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.