SEO 2017

Co je to SEO v roce 2017

Pokud spravujete weby a jste takzvaným SEO konzultantem, měli byste mít neustále pod kontrolou i novinky, které se dějí v této oblasti. Jednotlivé novinky a inovace totiž mohou mít dopad na vaši profesi či na vaše podnikání, pokud se touto profesí živíte na volné noze. I když byl rok 2016 pro SEO poměrně významný, rok 2017 je ještě významnější, protože se během tohoto roku většina gigantických společností rozhodne pro mobilní a hlasové vyhledávání, které nám do jisté míry opět usnadní život. V roce 2016 měl Seznam splnit poměrně hodně slibů, ale ty nenaplnil, proto uvidíme, jak to bude v roce 2017. Google si však se svými neustálými inovacemi určitě udrží laťku, kterou stanovil.

Rychlost vládne světem roku 2017

SEO konzultanti se v roce 2017 mohou těšit hlavně na rychlost jako takovou. Rychlost totiž bude hrát svou roli ve výsledcích vyhledávání. Dokonce i Facebook spustí i novou technologii, která nejspíše urychlí konzumaci obsahu v našich mobilních telefonech.

Mobilní weby? To už bude nutnost!

Rok 2017 přináší hlavně mobilní weby. Počítače jdou totiž poměrně stranou, a tak se tedy SEO konzultanti musí smířit s tím, že se musí klasické weby převést na ty mobilní. Vyhledávač navíc taky zaindexuje jako první tu mobilní verzi než tu klasickou desktopovou. Není se čemu divit, že jsme se v roce 2017 dočkali jenom mobilních webů, protože ke konci roku 2016 se překonal počet mobilních vyhledávání a značně tak překonal to desktopové vyhledávání.

Hlasové vyhledávání jako další novinka!

Rok 2017 se však neobejde ani bez hlasového vyhledávání, které značně ulehčí náš život. Google přichází s nákupy, které se budou pomocí hlasu uskutečňovat, někdo jiný přichází s takzvanými digitálními asistenty.

Sázka na rozšířenou realitu!

Další novinkou bude i větší zaměřování se na virtuální realitu, na kterou se bude zaměřovat hlavně Apple. Na tuto možnost reality se ale taky zaměřuje i sociální síť Facebook, která chce tímto umožnit svým uživatelům zase něco zcela jiného, co možná ocení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.