SEO tipy 2018

SEO tipy 2018 pro začátečníky

Každý zkušený SEO konzultant ví, že SEO na webových stránkách je během na dlouhou trať. Už to dávno není jen o tom, že se musí do textu přidat vhodná klíčová slova a odkazy, díky nimž bude webovou stránku registrovat internetový prohlížeč. Dnes je SEO trochu komplikovanější a náročnější, rozhodně není pro kdekoho. Pokud se však řadíte k začátečníkům, máme pro vás několik tipů a rad pro letošní SEO. Očekávejte však, že během příštího roku může přijít celá řada novinek.

Existuje samozřejmě mnoho tipů pro začátečníky. Vybrali jsme jen nejatraktivnější z nich, které se vám jistě budou líbit. Jedná se o srozumitelné rady, které mohou dostat vaši webovou stránku na výsluní.

Každý text jiný titulek

Mnozí lidé dělají tu chybu, že jednotlivé titulky textů či jejich nadpisy se nijak zvlášť neliší. Pokud texty mluví o tom samém, například v případě reklamních textů, je nutné pro každý článek vytvořit titulek nový, aby se moc neshodoval s tím, který už je publikovaný. Pomůže vám to v lepším umístěním ve vyhledávačích.

Navíc velkou návštěvnost získáte jen tak, že budete tvořit originální a poutavé titulky, které následně budou směřovat ke čtivým textům. Přesně tak se získává návštěvnost – je to odraz kvality obsahu na webu.

Synonyma jsou vaši přátelé

Je sice nutné dát do textu potřebný počet klíčových slov, ale to ještě neznamená, že se klíčová slova musí nacházet v každém odstavci či v každém nadpisu. Pokud se klíčové slovo vloží do H1, v dalších nadpisech, jako je H2 nebo H3, se mohou dát synonyma daného slova. Synonyma jsou přátelé, nikoli nepřátelé.

Delší články s dobrým formátováním uspějí u vyhledávačů

Psát texty o jedné normostraně je sice skvělé, ale zkuste texty prodlužovat. Co třeba vložit texty do redakčního systému delší, ale s dobrým formátováním, díky němuž čtenáři ani nepřijde, že se jedná o dlouhé texty?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.