Kvalitní SEO

Tipy, jak dělat dobré SEO v tomto roce

Pokud se chcete stát dobrým SEO konzultantem, musíte vědět, jak se dělá dobré SEO. To se každý rok raduje z mnohých změn, které musí každý správný SEO konzultant zaznamenat. Zatímco loňský rok se zaměřoval hlavně na mobilní indexy, letošní rok se zaměří na hlasové vyhledávání. Ať už však novinek bude jakkoliv moc, většina z nich neovlivní to, s jakou grácií budete SEO tvořit. Máme pro vás několik tipů, jak letos dobré SEO udělat.

Klíčová slova se nesmí podceňovat

Ať už publikujete článek o módě nebo o zdravém životním stylu, ať už pracujete na textech k e-shopu, nikdy nepodceňuje klíčová slova. Právě v klíčových slovech totiž tkví úspěch dobrého SEO. Není lehké volit vhodná klíčová slova, často vyžadují hodně pozornosti. Každé klíčové slovo by mělo nabídnout lidem co nejlepší odpověď na jejich otázku. Pokud se vám povede takové klíčové slovo vykoumat, máte úspěch jistý, protože vás Google mile rád podpoří a stránku upřednostní před ostatními, které nemají klíčová slova tak přesná.

Dbejte na obsah

Samozřejmostí by měl být kvalitní obsah. Většinou je to záležitost copywritera, který se snaží o to, aby byl článek co nejčtenější. Nejen, že musí do článku zakomponovat obrázek, jenž na první pohled upoutá čtenářovu pozornost a donutí ho si článek přečíst, ale taky musí text rozdělit tak, jak se to sluší a patří – tedy na kratší odstavce, aby článek vypadal kratší. Čtenáři v dnešní době zásadně nečtou na pohled dlouhé texty.

Svým obsahem zaujmete i tak, když do něj vložíte zajímavé a poutavé podnadpisy. Nejen, že musí být poutavý především titulek článků, musí být poutavé i jednotlivé podnadpisy.

Metadata jsou důležitá

Mnoho SEO konzultantů zapomíná na takzvaná metadata. Někdy na ně samozřejmě nezapomínají, ale odbijí je, což není zrovna nejlepší. Na metadatech si dejte záležet, protože jsou důležité pro vaši stránku. Když je budete optimalizovat, vyžijte svou maximální kreativitu. Právě díky metadatům přesvědčíte uživatele k tomu, aby váš web navštívil.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.