Weby, kde se dozvíte vše o copywritingu

Znáte tyto weby, kde se dozvíte vše o copywritingu?

Správný copywriter je ten, který se neustále učí a který se neustále snaží být lepší ve svém oboru. Pokud i vy pracujete jako copywriter, moc dobře víte, že je vaším úkolem hlavně zaujmout čtenáře. Kromě toho je třeba, abyste měli stále na paměti weby nebo knihy, z nichž se můžete inspirovat. Stále si taky děláte online diktáty, protože jenom tak se zdokonalujete v pravopisu, kterým se vlastně živíte. Pokud však nevíte, kde například narazíte na weby, v nichž najdete odpovědi na otázky, které jsou vám doposud nezodpovězeny, kde najdete inspiraci a motivaci, přinášíme vám pár tipů.

Samozřejmě každý správný copywriter by měl mít i své jakési portfolio, jakousi webovou stránku, která mu bude jistou reklamou v době, kdy bude nějaká firma hledat schopného copywritera. Pokud ještě takovou webovou stránku nemáte, nechte se inspirovat těmito stránkami – třeba se vám grafika stránek zalíbí.

• VČELIŠTĚ.CZ

Existuje skutečně mnoho webů, z nichž může každý copywriter čerpat. Jsou to hlavně weby, kde najdete mnoho rad a tipů na to, jak psát dobrý článek, jak zaujmout čtenáře či podobně. Pokud vám dělá starosti obsahový marketing, měli byste navštívit web včeliště.cz, kde najdete mnoho článků právě na toto téma.

• NETZIN.CZ

Tato webová stránka je vhodná pro naprosto všechny copíky. Jedná se o jakýsi internetový magazín, který je zasvěcen copywritingu, který se věnuje marketingu i samotné tvorbě webu. Rady a tipy si zde mohou najít i SEO konzultanti, kteří potřebují trochu inspirace na nový web, který aktuálně tvoří.

• ACOMWARE.CZ

Pomocí tohoto webu se můžete zúčastnit mnoha zajímavých školení, která se týkají hlavně individuálního copywritingu. Školení nikdy nejsou na škodu, každý copywriter by se měl stát jejich součástí a měl by alespoň jednou za půl roku jedno takové školení navštívit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.