Canva a její alternativy: tvořte grafiku jako profíci Canva a její alternativy: tvořte grafiku jako profíci

Canva a její alternativy: tvořte grafiku jako profíci 

Vytvořit perfektní reklamní bannery není nic snadného, právě naopak – člověku z toho až hlava stojí. Když však máte po ruce skutečně kvalitní grafické programy záhy není nic tak nemožného. I laik, který grafiku nikdy nestudoval, si záhy umí připravit skutečně vkusnou propagaci svého produktu nebo služby. Pomohou ruku podává samozřejmě Canva, ale znáte i jiné její alternativy? 

PiktoChart 

Canva je v současné době nejvyužívanějším grafickým programem vůbec. Je ale pravdou, že čím více grafiky z tohoto programu pochází, tím jí máme už dost. A tak se do hry dostávají její alternativy, jako je například aplikace PiktoChart. Ten celkově usnadňuje práci v grafickém designu.  

Celkově je součástí nástroje PiktoChart hned 800 šablon. Vybrat si můžete už s předpřipravené grafiky pro informace, prezentace, plakáty nebo například letáky, ať už jejich účelem bude cokoliv.  

Desygner 

Druhým takovým nástrojem je online nástroj Desygner, který nabízí možnost vytvořit si vlastní příspěvky na sociální sítě, prezentace nebo reklamy či letáky. Můžete zde jednoduše měnit obrázky, písma, ale také barvy či texty. Pracovat zde lze s nejrůznějšími vrstvami, efekty nebo i vícestránkovými soubory. 

Opět zde najdete řadu předpřipravených věcí, které vám usnadní práci a díky nimž odpadne starost s hledáním správných prvků. 

PixTeller 

Náš seznam ukončíme nástrojem PixTeller, který je určen pro tvůrce hlavně fotografií a animací, které jsou ostatně do reklam velmi efektivním prvkem. K dispozici máte více jak milion a půl fotografií, k tomu všemu také 134 tisíc šablon, více jak 160 už vytvořených animací a další stovku tisíc tvarů, které můžete využít pro svou tvorbu. 

Pokud patříte mezi obchodníky nebo pokud působíte se svým e-shopem na sociálních sítích, je to ideální nástroj, který splní vaše veškerá očekávání. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.