3 nejlepší webové platformy, na kterých vybudovat webovou stránku

3 nejlepší webové platformy, na kterých vybudovat webovou stránku

Přejete si vybudovat webovou stránku, která bude dostatečně reprezentativní a stylová? Nabízí se využít služby profesionála, ale je pravdou, že dnešní svět nabízí i skvělé možnosti pro samouky. V případě, že začínáte, se vám budou hodit zejména níže uvedené tři, které patří k uživatelsky velmi přívětivým a vlastně velmi jednoduchým na ovládání. 

Webnode jako první dobrá 

Mezi aktuálně nejlepší webové platformy, na kterých můžete vybudovat vlastní webovou prezentaci, patří jednoznačně Webnode. Tento program můžete vyzkoušet zdarma a nemusíte kvůli němu nic instalovat do svého počítače. Pozitivní zprávou je podpora, která se nabízí, i responzivní design čili hezké překlenutí webové verze do té mobilní. 

Bohužel není mezi lidmi tak populární jako jiné platformy – důvod je prostý. Tato platforma se nezapsala do povědomí zrovna nejlépe. Původně totiž nebyla tak kvalitně zpracovaná jako nyní a nenabízela tolik skvělých funkcí jako dnes. 

Wix pro modernější řešení webu 

Pokud však nepotřebujete základní webové rozlišení, ale rádi byste spíše modernější řešení webu, svou prezentaci můžete založit ve Wixu. Jedná se o velmi intuitivní, snadný nástroj, který opět nemusíte nikam instalovat. Je velmi uživatelsky přívětivý, nabízí snadný překlad do více jak 19 jazyků a využívá se také umělá inteligence, pokud byste s designem potřebovali trochu poradit a pomoct.  

Mluvíme však o platformě, která nemá zrovna propracovanou členskou sekci. Pokud však nezamýšlíte tvořit nějaké kurzy či podobně, je tato alternativa přesně pro vás. 

Elementor pro profesionální vzhled 

Existuje však také plugin Elementor, který instalujete do redakčního systému WordPress. Toto opravdu působivé řešení nabízí profesionální vzhled i lehkost ovládání. Postavit zde můžete opravdu profesionální webové stránky. Ostatně nástroj dodnes využívá velká spousta klientů. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.