Instagram v roce 2019. Co chystá?

Instagram v roce 2019. Co chystá?

Sociální sítě jsou dnes velice mocný nástroj. Zejména Instagram je sociální síť, která je dnes velice oblíbená. Málokdo ví, že se název této sociální sítě má brzy změnit, a to na Instagram from Facebook, aby se ukázalo, že sociální síť spadá pod křídla obrovské společnosti Facebook. I když se změní název, stále bude Instagram místem, kde budete moct zpropagovat a dostat do podvědomí svou firmu nebo produkt, který jakožto drobný živnostník nabízíte. Pokud patříte k markeťákům, kteří využívají sílu sociálních sítí, pak vám prozradíme, co Instagram čeká v roce 2019.  

Instagram je sociální síť, která je nejen oblíbená, ale která je zároveň také velice mocná. Slouží především ke sdílení fotografií, ke sdílení videí nebo také ke sdílení dalšího vizuálního obsahu. Už dávno to není jenom sociální síť, která by sloužila jako jakýsi fotodiář. Dnes tato sociální síť slouží hlavně k reklamním účelům. Je to dnes nástroj, prostřednictvím kterého firmy oslovují své zákazníky, prostřednictvím kterého se dává vědět o produktech nebo službách, jež se nabízí.  

A jelikož je Instagram skutečně velice využívaný, nabízí se otázka, co tedy letos přinese.  

O microinfluencery bude zájem 

Určitě registrujete to, že se k reklamním účelům využívají uživatelé, kteří mají velké množství sledujících. Bohužel tito velcí influenceři už jsou reklamami doslova přehlcení, reklama je téměř v každém příspěvku, což jejich fanoušky velice odrazuje. A tak se letos zvýší zájem o takzvané microinfluencery, kteří mají sotva pár desítek tisíc sledujících. U těch reklama ještě není tak viditelná, mnohdy se ani nevyskytuje, čehož firmy využívají a nabízí jim spolupráci. Letos tedy bude na Instagramu zájem hlavně o tyto drobné influencery.  

Vznikne speciální účet pro vlivné účty 

Jelikož jsou vlivné instagramové účty čím dál využívanější, Instagram se rozhodl k jednomu kroku, a sice rozhodl se k tomu, že začnou vznikat speciální účty pro vlivné účty. Jedná se o účet, který má přinést mnoho užitečných nástrojů, jež jsou navrženy pro lidi, kteří mají velkou sledovanost. Kdy se však takové účty objeví, to se zatím neví. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.