internetovy katalog

K čemu slouží internetový katalog

Internetové katalogy slouží k přidání webové stránky do seznamu jiné stránky. Takovéto katalogy mají několik kategorii o různých tématech. Průměrný katalog má spousty zaregistrovaných stránek.

Registrace takovéto stránky zabere jen několik minut a pokud registrujete svou stránku do několika set internetových katalogů tak zkušený registrátor zvládne zaregistrovat jednu stránku do jedného katalogu za cca jednu minutu.

Registrace do katalogů má pro SEO v dnešní době malou váhu. Hlavním učelem registrace je získat zpětné odkazy. Internetové katalogy dnes už nejsou tak v oblibě, ale i tak jich je na internetu velká spousta.

Seznam katalogů si můžete snadno najít ve vyhledávačích při zadání fráze: “ seznam internetových katalogů „

Jak jednoduše registrovat do katalogů?

Jednoduchý způsob jak registrovat vaši stránku do desítek (stovek) katalogů, aniž by jste museli pracně vyplňovat každý řádek v registraci je automatická registrace do katalogů.

Tento způsob nebývá ždy 100%, ne vždy se podaří registrovat do všech katalogů. Také problém s automatickou registrací do katalogů bývá kvůli aktuálním seznamům katalogů. Pokud použijete program, plugin, aplikaci nebo něco pro registraci do katalogů a tento program bude starý 5 let, tak počítejte s tým že registrace už nebudou dokončeny u všech registrací.

Mnohé katalogy se také chrání opisováním kódů z obrázků, ručním vybíráním témat atd….

Další metodou jsou poloautomatické registrace do katalogů. Tato metoda spočívá v tom že se vám pomocí seznamu zobrazí každý katalog na stránce s registrací a s předvyplněným formulářem. Tam už jen doplníte CAPTCHA (opisováním kódů z obrázků) a vyberete téma vaší stránky.

Poslední možností je si zaplatit za ruční registraci do katalogů, ale to mnohým už nebude asi vyhovovat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.