Šest a jeden plugin pro WooCommerce

Šest a jeden plugin pro WooCommerce, které ocení každý majitel e-shopu

Mít dnes vlastní e-shop je snem většiny lidí. Jedná se o skvělé podnikání, které se může podílet na bezproblémovém budoucím životě. Dnes sice existuje mnoho grafiků a lidí, kteří e-shopy zřizují, ovšem stále přibývá lidí takzvaných “samouků”, kteří přijdou na to, jak e-shop funguje a založí si ho sami, aniž by potřebovali pomoc odborníka. Pokud právě vy vlastníte e-shop, který je postavený na platformě WooCommerce, určitě oceníte tipy na pluginy, které se mohou ve vašem e-shopu vyjímat.

Nejčastěji se zřizuje e-shop na platformě Shoptet, jenže stále se najdou i příznivci systému WooCommerce, který sice také není špatný, ale je pro mnohé až příliš složitý. Jestliže jste ale jeho věrným fanouškem a provozujete v něm svůj e-shop, přinášíme vám šest a jeden plugin, který se vyplatí nainstalovat právě do svého e-shopu.

1) URL Coupons

Tento výjimečný plugin umožňuje přidat URL k jakémukoli kuponu v obchodě. Pokud tedy zákazník obdrží unikátní URL pomocí e-mailu, sleva se automaticky aplikuje do e-shopu a je možné nakoupit ve slevě. Kromě toho plugin umožňuje měřit i úspěšnost kuponů.

2) WooCommerceCheckoutDiscounts

Unikátní slevový plugin dává zákazníkovi slevu po automatickém dokončení objednávky. Se slevami je možné různě manipulovat, je možné je nastavit v pevných částkách, dokonce je možné limitovat minimální hodnotu objednávky.

3) WooCommerce PDF Invoices and PackingSlips

Plugin automaticky přiloží fakturu ve formátu PDF do e-mailu. Díky pluginu je možné hromadně vytvořit PDF faktury nebo dodací listy, plugin je dokonce dostupný v českém jazyce.

4) FlarRate Box Shipping

Tento plugin je zkrátka a dobře jen pokročilé účtování dopravy pomocí balení do krabic.

5) WooCommerceAdvanced Free Shipping

Doprava zdarma, to je oč tu běží. Díky pluginu je možné nastavit celkovou hodnotu objednávky, místo určení i PSČ.

6) WooCommercePrettyEmails

Plugin umožňuje vytvářet krásné šablony emailů. Je možné vložit logo společnosti, nastavit i velikost písma či vloží extra obrázky.

7) WooCommerceBulkPrice and Stock

Plugin umožňuje hromadně upravovat ceny a skladové množství.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.