WooCommerce

Využíváte WooCommerce? Poradíme nejlepší pluginy

Když si založíte webovou stránku, můžete s ní naložit jakkoli. Je možné pracovat s ní jako s online magazínem, kdy budete poskytovat prostor pro reklamu. Také s ní však můžete naložit tak, že z ní vytvoříte fungující e-shop a rozjedete si tak vlastní online byznys, který vás může dostat do chvíle, kdy se budete cítit maximálně svobodní. Ostatně mít vlastní e-shop, to je sama o sobě velice lákavá nabídka. Jenže jaký plugin v tom případě nainstalovat, když je už stránka založena?

Mnozí lidé od samotného počátku fungují v Shoptetu, ovšem je možné nainstalovat web do klasického WordPressu, což je nejoblíbenější a nejčastěji využívaný redakční systém známý pro svou jednoduchost a bezpečnost. Pokud nechcete zakládat nic nového, nainstalujte si pluginWooCommerce, díky němuž vytvoříte fantastický, přehledný a plnohodnotný e-shop během pár minut.

Někteří jistě s WooCommerce pracují, čemu se nelze divit. Přehlednost a jednoduchost pluginu nezná mezí, naučí se s ním ihned takřka každý. Ovšem i tento plugin je možné inovovat o další pluginy, které se vám při správě e-shopu budou rozhodně hodit.

• WooCommerceCouponGenerator

Rychlé generování kuponů – to je plugin zvaný WooCommerceCouponGenerator. Jeho princip je tedy jasný. Nejčastěji se využívá při různých soutěžíhc, kdy se snadno zadá počet a případně podmínky generování. Jedná se o plugin v češtině, který je navíc zcela zdarma.

• WooCommerceThePay

Za necelou tisícikorunu můžete mít zajímavý plugin nazvaný WooCommerceThePay, což je plugin, který zaručuje bezproblémovou platbu kreditní kartou nebo případně zrychleným online převodem peněz. Využijí ji zejména klienti, kteří touží po zboží co nejrychleji. Samotný plugin nabízí celou řadu platebních bran.

• WooCommerceStoreToolkit

Pokud potřebujete změnit nabídku e-shopu nebo hodláte přejít na jiné odvětví, tudíž potřebujete všechny produkty smazat nebo přehodit, pluginWooCommerceStoreToolkit je ideální. Je navíc rychlý a dokáže smazat i použité obrázky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.