Dotazníky pro rozvíjení webu

Dotazníky a jak mohou pomoct při rozvíjení webu

Na internetu dnes podniká kde kdo. Většinou si třeba mladí lidé přivydělávají tím, že točí nejrůznější videa na Youtube, což jim vydělává peníze hlavně tehdy, pokud je osloví nějaká firma s reklamou, ale už ani svět Youtube není díky tolik nově vznikajícím Youtuberům tak skvělý a výhodný. Lidé se tak rozhodují raději zakládat si své vlastní webové stránky či e-shopy, na kterách se dá vydělat trochu více, než v běžném zaměstnání.

Pokud však máte svou vlastní webovou stránku, pak byste rozhodně měli mít i svého vlastního SEO konzultanta, který se zaslouží o to, aby vaše stránka byla dobře dohledatelná tehdy, kdy bude vyhledávaná. SEO konzultant se tak zavděčí o to, aby stránka byla optimalizována pro vyhledávače, tudíž aby vám peníze putovaly do kapsy během každého kliknutí. Pokud budete mít dobrého copywritera, který bude psát články hlavně s poutavými titulky (jsme dnes bohužel čtenáři titulků), tak máte vyhráno.

Ovšem vždy je dobré vědět, jaký web by si třeba lidé přáli. Nyní ve světě internetu je naprosto jednoduché udělat si anonymní dotazník, který vám dopomůže k tomu, abyste vytvořili web, o který budou lidé stát.

Jak nám dotazník konkrétně pomůže?

Díky dotazníkům se dozvíte, co vlastně lidé chtějí. Co rádi čtou na internetu, co mají rádi, o co se zajímají. Právě to vám může pomoct vytvořit takový web, který vám bude vynášet, protože lidé na něj budou zkrátka chodit.

Jestliže se z dotazníku dozvíte, že lidé milují čtení o úspěšných lidech, tak začněte na podobné bázi jako třeba svetuspesnych.cz či svetbohatych.cz

Jak online dotazníky vytvořit?

Tvorbu dotazníků najdete při vyhledávání běžně. Je jich doslova plný internet a většina z nich je samozřejmě zdarma. Vytvoření je naprosto jednoduché a zabere vám to trochu času, které však mohou být pro vás klíčové v budoucnu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.