červnové novinky google

Google a jeho červnové novinky 2017

Pokud toužíte po svém vlastním webu, rozhodně byste si na začátek měli najmout takzvaného SEO konzultanta, který vám svými službami rozhodně pomůže. Nejdříve vám web jako takový vytvoří a následně pak díky článkům a klíčovým slovům dostane web na dobré pozice při vyhledávání. Je přece jasné, že pokud chcete mít svou vlastní webovou stránku, z níž by vám mělo kápnout něco do kapsy, musíte se postarat o to, aby při vyhledávání byla internetová stránka mezi prvními vyhledanými. Je to z toho důvodu, že lidé jsou dnes líní kliknout na jiný, než na první odkaz, který jim vyjede, ať už je starý kdo ví jak dlouho! A právě SEO konzultanti jsou tu od toho, aby se ten váš web na první příčku při vyhledávání v prohlížeči dostal.

Nicméně správný a kvalitní SEO konzultant má také stále pojem o všem, co se v jeho oboru děje. Je to tedy hlavně tehdy, kdy se jedná o živnostníka v tomto oboru, který si vážně nemůže dovolit nezjistit si to, co se kolem něj v jeho oboru děje. Proto sleduje aktuální novinky, protože ty mohou do jisté míry (buď negativně, nebo pozitivně či neutrálně) ovlivnit jeho činnost. Sleduje tedy to, co se za daný měsíc stalo v SEO. Klasicky se například o červnové novinky postaral Google, u něhož se stalo už klasikou, že se každý měsíc ukazuje s novými inovacemi a novinkami. Většinou moc nezaujmou, ale nyní poměrně zaujaly. Začaly se totiž točit kolem obchodu jako takového. Co nového nám tedy Google v červnu 2017 přinesl?

• Nákupy přímo ve vyhledávání!

Google sice dostal obrovskou pokutu za propagování a zvýhodňování svých služeb při dominantním postavení na trhu, ale na druhou stranu se začal zaměřovat na obchod jako takový, díky čemuž by mohl anulovat ztrátu, kterou mu tato pokuta způsobila. Rozhodl se například přijít s tím, že zanedlouho budou k dispozici nákupy, které se uskuteční přímo ve vyhledávání. Nakupování tak bude ještě jednodušší, protože nebudete muset klikat na jednotlivé e-shopy.

• Nakupování pomocí hlasového vyhledávání!

Nakupování jako takové však bude ještě jednodušší, a to díky tomu, že se připravuje celkem jedenáct novinek v Google Marketing Next. Tou nejzajímavější novinkou je však nakupování, které bude umožněno hlasem z našeho mobilního telefonu. My tak tedy nebudeme muset odejít ani od plotny, když budeme chtít nakupovat!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.