google novinky 2017

Google novinky a inovace v roce 2017

Pokud toužíte po svém vlastním webu, rozhodně byste si měli na úplný začátek najat nějakého SEO konzultanta, který pro vás bude to pravé ořechové, protože vám pomůže s tím nejtěžším začátkem. SEO konzultant je tu proto, aby vytvořil web a optimalizoval ho pro vyhledávače. Všichni jistě známe chvilku, kdy něco hledáme na internetu. Po vyhledání klikneme na první stránku, která se nám zobrazí. Na jiné se neohlížíme. Takový SEO konzultant se právě zaměřuje na toto – na to, aby právě náš web byl na té první příčce.

Správný a kvalitní profesionál v oblasti SEO se však taky stále musí ohlížet na aktuální novinky, kterých je doslova habaděj v této profesi. Člověk by řekl, že jsou tyto novinky jen zřídkakdy, ale opak je pravdou. Novinky v oblasti SEO přibývají každý den, ale většinou se potom shrnou do měsíců a vypíchnou se ty nejdůležitější, nejzajímavější a nejnovější. Jelikož se o nejvíce aktualit v oblasti SEO měsíc co měsíc podílí Google, který je jedničkou ve své profesi stále si drží hlavní příčku na žebříčku nejnavštěvovanějších vyhledávačů, proto vám nyní přinášíme pár základních a důležitých novinek, které letos přinesl.

• Nakupujte pomocí hlasu

Mohlo by být nakupování pomocí internetu ještě jednodušší, než je nyní? Tuto otázku si rozhodně položil i Google, protože aktuálně přišel s tím, že se v následujících týdnech či měsících zavede asi jedenáct novinek do Google Marketing Next. Jednou z novinek je například i nakupování pomocí hlasového zadávání v mobilním telefonu. Díky tomu tak bude nakupování pomocí internetu zase o něco jednodušší, než tomu bylo doposud.

• Že by zákaz reklam?

V poslední době se však hrnou i stížnosti, které se týkají reklam. Na internetových stránkách, které Google vyhledá, se jich bohužel vyskytuje až příliš, a to uživatele bohužel otravuje. Proto se Google rozhodl, že začne omezovat nepříjemně vyskakující reklamy, které do velké míry zastiňují obsah.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.