Google a nová aplikace pro Androidy

Google a nová aplikace pro Androidy

Pokud máte chytrý telefon (což asi ano), určitě se mnohdy divíte, proč je nutné váš systém v telefonu tak často aktualizovat. Jenže s příchodem každé aktualizace se vám telefon změní, každá aktualizace přinese nějaké skvělé inovace, kterých si asi nevšimnete na poprvé. Jestliže máte třeba iPhone, pak se váš systém iOS aktualizuje jedno za čas, ale novinek je víc než dost. U Androidů je to trochu častější.

Zejména nyní je dost možné, že se váš systém Android bude aktualizovat. Google totiž minulý měsíc přišel opět s novinkami. Google je pověstný tím, že co měsíc nás obohatí o nejrůznější SEO novinky, které jen stěží zaregistrujeme všechny. Nyní si však pojďme říct o nové androidí Google aplikaci, kterou jistě ocení hlavně ti, kteří sledují videa.

Sledování videí se stalo na internetu dneska běžným hobby. Videí je plný internet, některá jsou vážná, jiná jsou naprosto všední, ale všechny mají něco do sebe. Pokud sledováním videí trávíte poměrně hodně času, pak vám vždy vadilo, že jste si nemohli kousek videa pustit přímo ve vyhledávání. Vždy jste tak klikli na video, které sice podle názvu vypadalo fantasticky, ale v konečném důsledku stálo toto video za nic.

S tímto už je ale konec! Od toho tu je ta nová Google aplikace!

Dámy a pánové, přichází videa s náhledy!

Novinkou v minulém měsíci, kterou jistě ocenili všichni ti, kteří milují sledování videí, je právě tato aplikace, která nám umožňuje sledovat videa a s náhledy, abychom se tak dozvěděli, o čem video vlastně je.

Vše spočívá vlastně ve spuštění náhledů na přehrávání videí ve video karuselu v mobilním aplikaci Google pro mobilní zařízení s Androidem. Pokud máte i prohlížeč Android, pak i zde se této novinky dočkáte. Nemusíte se bát, že by tato aplikace a vymoženost byla puštěna nonstop, pustí se vždy při procházení karuselu, když jste připojeni k síti Wi-Fi.

Můžete, ale taky nemusíte tuto aplikaci využívat

Je jasné, že tato aplikace nebude vyhovovat všem. Proto se Google rozhodnul umožnit uživatelům, že si mohou využívat aplikaci, ale taky nemusí. Funkci je tedy možné povolit nebo zakázat, dané náhledy s krátkým přehráváním jsou k dispozici jenom tehdy, pokud přijde svolení od uživatele.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.