seo link odkazy

Seo link – odkazy

Jak zjistit sílu odkazu?

Jak zjistit sílu odkazu, nebo jak zjistit kolik daný odkaz přinese pro vaši stránku ranků. Přesný způsob sice neexistuje, nebo si ho vyhledávače pečlivě střeží.

Síla odkazu závisí na síle dané stránky z kama odkazuje (čili váha ranků) a počet odkazů, které odkazují ze stránky.

V podstatě takový katalog vaší stránce přivede jen minimum ranků, protože se počet ranků dělí mezi spoustu zpětných odkazů.

Zpětné odkazy zdarma, existují?

Zpětné odkazy jsou jednoduchou formou jak si zajistit posílení stránky zdarma. S zpětnýma odkazama je potřeba manipulovat s opatrností. Pokud umístíte odkazy na špatné místo tak se vám to může vymstít. Takzvaně jedovaté odkazy vám můžou zajistit opak vaší snahy prosadit si stránku na přední pozice ve vyhledávačích. Nemusíte se hned bát každého odkazu co na vás odkazuje, ale rozhodně není moudré si za jeden den nasměrovat tisíce odkazů na vaši stránku.

Zajištění si zpětné odkazy ve formě follow a nofollow je určitě dobrý nápad. Sice zpětné odkazy nofollow fungují jako mrtvé odkazy, ale pro vytvoření pestrého a dobrého portfolia na zpětné odkazy nesmí chybět ani nofollow odkazy. Zpětné odkazy by měli být v několika formách a neměli by se opakovat ve stejné formě víckrát něž je zapotřebí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.