internetove stranky zdarma

Internetové stránky zdarma

Internetové stránky může mít každý a i zadarmo. Stačí se zaregistrovat na nějakém free systému, kde mám zadarmo dají hosting a doménu. Takovéto systémy si naoplátku dají na vaši stránku nějakou reklamu.

Omezení zdarma hostingu a zdarma domény je takový že se hosting omezuje jen na minimální prostor a rychlost. Doména zase v takovémto případě je III. řádu.

Internetové stránky si naprogramujete rychle a jednoduše sami, stačí si nechat nainstalovat nějaký free administrační systém. Pokud vám teda poskytovatel nenahraje už automaticky svůj systém zdarma.

Pokud máte firemní stránku tak doporučuji si raději koupit doménu a pronajmout si hosting za rozumnou cenu než si shánět zdarma stránky na internetu.

V případě psaní blogu, vytváření stránek jen tak pro zabití času a jíné je dobré si jen udělat nějakou free stránku na nějakém systému zdarma.

Zdarma hostingy jsou omezeny na cca 100MB. Free domény zase jsou 3. řádu, což znamená že jsou v této formě: www.eeeeee.ddd.xy , vždy je za doménou ještě přidaná koncovka poskytovatele free domény.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.