Jak zviditelnit web

Tipy a triky, jak zviditelnit web ve vyhledávačích

Založit web je jedna věc, ale zviditelnit ho ve vyhledávačích je věc druhá. V současné době mnozí lidé vidí velký byznys v tom, když si udělají webové stránky, které chtějí později nabídnout jako prostor pro reklamu. Neuvědomují si však, že za webovou stránkou stojí dlouhé dny a hodiny práce, není to jen o tom, že se web vytvoří a že automaticky bude zařazen na přední příčky vyhledávání. Musíte na tom neustále pracovat, to je klíč k úspěchu.

Pokud jste začátečníkem v oboru, možná nevíte, jak už vytvořený web zviditelnit. S tím jsme se vám rozhodli pomoct. Existuje několik tipů a triků, které pomohou váš web dostat na přední příčky vyhledávání.

1) Registruje stránku do vyhledávačů

I když to může znít pro mnohé složitě, je to naprosto jednoduché. Stačí, když se URL webu přidá do vyhledávání, a to u všech vyhledávačů. Seznam má nástroj pro přidání stránky do vyhledávání, kam zadáte jen URL adresu a Seznam tak bude vědět, že vaše stránka vůbec existuje. Podobně to funguje u Googlu, kdy se buď přidá jedna URL jako u Seznamu, nebo je možné využít nástroje pro webmastery, kde najdete i hromadu informací, které vás budou určitě zajímat.

2) Pište kvalitní obsah

U obsahu je důležité, aby byl kvalitní a nebyl kopií jiného obsahu. Vyhledávače si na to dbají. Pokud je obsah kvalitní a pro čtenáře přínosný, ihned web zvýrazňují a posílají na přední příčky vyhledávání. Jestliže web není aktualizovaný svým neustále se přidávajícím obsahem, jeho pozice ve vyhledáváních klesá. Je to jednoduchá rovnice, kterou si každý umí spočítat.

2) Zajistěte si zpětné odkazy

Webová stránka se dostane na přední příčky vyhledávání i tehdy, pokud na ni odkazují jiné webové stránky. Zpětné odkazy pomáhají návštěvnosti, proto si najděte partnerské webové stránky, přes které budete na svůj web odkazovat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.