Na čem postavit webovou stránku?

Na čem postavit webovou stránku?

Pokud si chcete založit webovou stránku, musíte nejdříve vymyslet doménu. Až bude doména vymyšlená a také registrovaná, bude vaším úkolem webovou stránku na něčem postavit. Jenže na čem postavit webovou stránku? Nástrojů pro tvorbu webových stránek je mnoho, zatímco některé jsou více univerzální, jiné jsou jen platformou pro daný web. Aby bylo vaše rozhodování snazší, přinášíme vám několik nástrojů pro tvorbu a pro následnou správu webových stránek, na nichž lze web postavit.  

Znáte Wix? 

Nabízí se nástroj pro tvorbu a správu webových stránek Wix. Na tomto nástroji svůj web každým rokem tvoří stovky milionů uživatelů. Jeho výhodou je hlavně propracovanost a jeho velice snadné ovládání (zejména editor se snadno ovládá a je jednoduchý). V jeho nabídce je navíc více jak dvě stě aplikací, které se vám mohou na vašem webu hodit. A co se týče ceny, jedná se o bezplatnou záležitost, i když některé šablony vyžadují placený tarif.  

Webnode je známá firma 

Pokud bychom ale měli zmínit český nástroj pro správu webu, zmínili bychom Webnode, což je opět bezplatná záležitost. Opět však platí, že si můžete zaplatit Webnode s více funkcemi a kvalitnějšími věcmi. Nicméně Webnode jako takový umožňuje i tvorbu vícejazyčných stránek, také nabízí mnoho šablon, jejichž kvalita je průměrná ve srovnání s ostatními podobnými nástroji na trhu. Po SEO stránce je Webnode naprosto v pořádku. Jedinou výtkou je zákaznická podpora, na kterou si stěžuje nejeden uživatel.  

WordPress jako nejznámější nástroj 

Pokud bychom měli zmínit nejznámější nástroj, na němž se staví web, je to WordPress, který je jednoduchý, zdarma, navíc plný aplikací a různých funkcí. WordPress se využívá hlavně pro internetové magazíny a pro obsahové blogy. Doménu i hosting je však třeba pořídit jinde, doporučujeme třeba u Wedosu. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.