SEO novinky ke konci roku 2017

Toto jsou SEO novinky ke konci roku 2017!

Pokud se zajímáte o svět SEO, rozhodně vám neunikly novinky, které se světu ukázaly v průběhu konce loňského roku. Opět těch novinek bylo víc než dost, málokterý SEO konzultant zaregistroval úplně všechny. Přinášíme vám proto seznam těch nejzajímavějších novinek, které se ke konci roku v SEO světě udály. Tyto novinky jsou mnohdy užitečné, mnohdy vás však nepřekvapí.

O mnoho novinek se konci roku nepostaral Google, ale jeho český soupeř Seznam.cz. Ten se rozhodl okopírovat svého soupeře a do svého vyhledávání přidal mnoho věcí, na které jste zvyklí právě na Googlu. O co se jedná?

Novinky v Seznamu.cz 2017:

Pojďme si tedy nejdříve zmínit novinky na Seznamu, které se světu ukázaly na konci loňského roku. Je důležité ještě jednou poznamenat, že Seznam.cz nepřišel s ničím novým, s ničím, co už jiný vyhledávač neumí – vše bylo okopírováno z Googlu, což vás možná nepřekvapí.

K těm hlavním novinkám patří údajné přehrávání hudby přímo z výsledků vyhledávání – pokud do vyhledávače napíšete interpreta i název písničky, údajně by vám mělo vyjet rovnou video, které si hned můžete spustit, aniž byste byli přesměrováni na konkrétní stránku s písní. Přesně tak to v nedávné době udělal i Google. Další novinkou je to, že Seznam.cz opět podle Googlu zobrazuje v bočních informačních kartách informace o vámi vyhledávané věci – jak o zvířatech, tak i o rostlinách, tak o knize, filmu či něčem podobném.

Jaké jsou další SEO novinky ke konci roku 2017?

Samozřejmě SEO novinky se netočily jenom kolem Seznamu, to je nutno podotknout. Světu se ukázala celá řada dalších novinek, které stojí za zmínku. Tak například se opět vše točilo kolem mobilního indexu. Spekulovalo se totiž, že stránky, které nejsou připraveny na mobilní index, by měly být nějak postihnuty. Ke konci roku se to však nechtělo řešit, proto se došlo k závěru, že zatím nijak postihnuty nebudou.

Kromě toho se taky prodloužila délka meta descriptions.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.