SEO v roce 2018

Co nás v SEO v roce 2018 čeká?

Každý rok nám přináší do života mnoho novinek. Letos jsme mohli zaregistrovat novinky hlavně v oblasti financí a nemocenské, ale taky se už začíná spekulovat, co nového se bude dít ve světě SEO, kolem čeho se bude svět SEO točit. Tento svět samozřejmě zajímá hlavně ty, kteří se v tomto světě orientují – jsou to tedy hlavně lidé, kteří pracují jako SEO konzultanti, grafici nebo copywriteři. Právě ti jsou každým rokem zvědaví na to, co se do jejich branže dostane, s čím se budou moct seznamovat, co je bude moct ovlivnit. Konkrétně na toto je třeba se připravit!

Samozřejmě toho, kolem čeho se bude točit SEO svět, je mnohem více, ale my jsme vám vybrali to nejpřekvapivější a to nejdůležitější, na co je třeba se připravit.

• Hlasové vyhledávání

Jelikož se minulý rok nestal pro hlasové vyhledávání tak klíčovým, jak se předpokládalo, klíčovým se pro hlasové vyhledávání stane právě rok 2018. Právě v tomto roce se bude hlasové vyhledávání dostávat do vyhledávačů a bude se konečně zavádět více do každodenního života.

• Linkbuilding

Pokud se ptáte, jak to bude s oblíbeným linkbuildingem, tak se stále bude podle všeho držet v top trojce faktorů, které ovlivňují optimalizaci webů. Jelikož jsme se konkrétně u Seznamu nedočkali žádných převratných změn, které se týkají aktualizací nebo penalizací či zodpovědnosti za odkazy, můžeme předpokládat, že se takových změn dočkáme právě v tomto roce.

• Al

Více se taky bude řešit umělá inteligence, která je aktuálně na vzestupu, tudíž je dost možné, že se jí bude klást velký důraz. Určitě s mnoha novinkami přijde Google, který bude chtít mít zase navrch před ostatními, který bude chtít být zase o krok napřed, proto se rozhodne co nejdříve zakomponovat umělou inteligenci do svého vyhledávání. A jak už je zvykem, Seznam.cz to hned následně okopíruje.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.